Zasady bezpieczeństwa w czasie pandemii w naszej wypożyczalni aut

Podróż samochodem staje się w dobie pandemii najbezpieczniejsza. Jednak nie każdy ma własne auto, a podróże międzymiastowe nie zawsze są opłacalne. Dlatego nasza wypożyczalnia samochodów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i nadal pozostajemy do ich usług. W trosce o wspólne bezpieczeństwo podczas korzystania z usług naszej wypożyczalni wprowadziliśmy wiele środków ochrony oraz wdrożyliśmy dodatkowe zasady postępowania w czasach pandemii COVID-19. Prosimy wszystkich naszych Klientów o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa.

Bezpieczna i bezkontaktowa rezerwacja auta

Przede wszystkim zachęcamy do bezpiecznej i bezkontaktowej rezerwacji samochodu. W naszej wypożyczalni możesz zarezerwować samochód telefonicznie lub wysyłając wiadomość na podany adres e-mail. Jeśli chciałbyś sprawdzić, jakie pojazdy mamy do zaoferowania, to koniecznie wejdź w zakładkę „Samochody”. Gdy wybierzesz interesujący Cię model i będziesz gotowy do rezerwacji, to odezwij się do nas w preferowany sposób i dopniemy wszelkich formalności.

Wizyta w naszej wypożyczalni

Nasza wypożyczalnia jest wyposażona w odpowiednie płyny do dezynfekcji rąk, które czekają na naszych klientów już na wejściu. Dlatego wchodząc do wypożyczalni, pamiętaj, by skorzystać z tego rozwiązania i zdezynfekuj ręce. Co więcej, pamiętaj o tym, by założyć maseczkę ochronną i zachować minimum 1,5 m odległości od innej osoby.

Transakcje bezgotówkowe

Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje różne możliwości płatności, a ich wybór zawsze pozostawiamy klientom. Jednak w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo zachęcamy do transakcji bezgotówkowych, czyli do płatności kartą, gdyż dzięki temu nie trzeba korzystać z gotówki. Po każdym użyciu terminal jest dezynfekowany, dodatkowo stosujemy osłonę fizyczną, oddzielającą klientów od naszych pracowników.

Przygotowanie pojazdów do wypożyczenia

Jedynym z głównych elementów nowych zasad jest podniesienie standardów w zakresie przygotowania pojazdów do wypożyczenia. Dlatego stawiamy nacisk na dokładne mycie pojazdów oraz dezynfekcję specjalistycznymi środkami po każdym użyciu. Najwięcej uwagi poświęcamy powierzchniom, które są najczęściej dotykane przez kierowcę i pasażerów, więc każdy nasz klient może być pewny, że zarówno kierownica, przełączniki, uchwyty na kubki, komputery podkładowe, jak i klamki będą wolne od wirusów i innych zagrożeń biologicznych.

Środki ochrony osobistej w samochodach

Doskonale rozumiemy, że będąc bez samochodu ciężko się uzbroić w odpowiednią ilość środków ochrony osobistej. Dlatego nasza wypożyczalnia aut postanowiła sprostać oczekiwaniom swoich klientów i wyposażyła samochody w kilka kompletów rękawic ochronnych oraz środki do dezynfekcji rąk. Dzięki temu nasi klienci nie muszą obawiać się o swoje bezpieczeństwo. My pamiętamy o wszystkim.

Przyśpieszona procedura zwrotu i odbioru aut

Wdrożyliśmy również odpowiednie rozwiązania, by przyśpieszyć procedurę zwrotu i odbioru samochodów. W tym przypadku stawiamy na minimalny kontakt oraz jak najszybsze załatwienie końcowych formalności.

Odpowiednio przygotowany personel

Nasz personel również dokłada starań, by w czasie działania wypożyczalni zapewnić nam wszystkim maksymalne bezpieczeństwo. Dlatego pracują w maseczkach, pracownicy starają się trzymać wymagany dystans od innych. Co więcej, zostali wyposażeni w odpowiednią ilość środków do dezynfekcji rąk oraz powierzchni. Na bieżąco pilnują, by przedmioty wspólnego użytku były czyszczone i regularnie wymieniane. Również stanowiska obsługi klienta zostały doposażone w odpowiednie rozwiązania, dlatego każdy, kto obawia się o swoje bezpieczeństwo, może być pewny, że u nas nic mu nie grozi.

Wynajem krótkoterminowy – zalety
Poprzedni post
Jakie auta wypożyczali Polacy w 2020 roku?
Następny post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *