Peugeot 208 GT Line wypożyczalnia samochodów Poznań

Peugeot 208 GT Line – Prezentacja auta

Sportowa linia miejskich aut marki Peugeot charakteryzuje się estetycznym stylem nadwozia, wykonanym z dbałością o każdy szczegół. Futurystyczny wygląd i modnie skrojone krawędzie, nadające linii GT sportowej stylistyki, stanowią punkt odniesienia dla innych producentów, chcących podbić rynek miejskich, innowacyjnych pojazdów. Jest to stosunkowy model auta, który należy przetestować. Warto wspomnieć, że posiada go EasyMotion wypożyczalnia samochodów z Poznania.

Tygrysie wnętrze zaskakuje mocą i osiągami

Architektura pojazdu oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, doskonale znanych z modeli Citroena czy Opla. Peugeot 208 GT Line to najmocniejsza wersja tradycyjnej linii marki. Trzycylindrowy silnik o pojemności 1.2 litra posiada turbodoładowanie, co pozwala osiągnąć moc pojazdy aż do 130 KM. Dzięki mocnej jednostce napędowej uzyskano ciekawy efekt – pojazd jest w stanie osiągnąć zawrotna prędkość 208 kilometrów na godzinę, zupełnie taką samą jak wartość liczbowa, widniejąca w nazwie tego modelu auta.

W sportowej linii są także dostępne wersje z silnikiem Diesla oraz z jednostkami elektrycznymi, choć benzynowy odpowiednik jest flagowym produktem firmowanym pod nazwą Peugeot 208. Odmienne silniki nie stanowią jedynej różnicy, przygotowanej przez francuską markę. Nowego Peugeota 208 można spotkać aż w 8 wersjach kolorystycznych nadwozia i w sześciu wariantach stylu tapicerki. Samochód może być przystosowany do osobistych preferencji kierowcy, dlatego Peugeot przygotował także pięć bogatych opcji wyposażenia oraz osiem modeli aluminiowych kół w różnych rozmiarach.

Wnętrze, które onieśmiela nawet malkontenta – zaskakująco nowoczesny design

Pojazdy o niewielkich gabarytach od wielu lat stanowią podstawę działalności Peugeota. Nie może zatem dziwić nacisk producenta na wygodę podróżowania i bezpieczeństwo jazdy w miejskich warunkach. W modelu Peugeot 208 GT Line zadebiutowała kolejna odsłona popularnej technologii i-Cockpit 3D, pozwalającej na realne wyświetlanie informacji z deski rozdzielczej w wariancie trójwymiarowym. Auto zostało wyposażone także w 7- lub 10-calowy system informacyjno-rozrywkowy z ekranem dotykowym, będący swoistym centrum dowodzenia.

Na uwagę zasługuje także piękno całej bryły pojazdu. Starannie rzeźbiona maska, trój skrzydłowe światła LED, duża chromowana osłona chłodnicy i wydatne czarne wykończenie tylnego zderzaka nadaje autu futurystyczny wygląd. Samo prowadzenie auta można określić jako bardzo dynamiczne. Pojazd jest żywy, łatwo reaguje na trudne sytuacje drogowe, kierowca w prosty sposób jest w stanie opanować samochód i cieszyć się z przyjemności jazdy.

Czas na przejażdżkę – wypożyczalnia samochodów to dobre miejsce na test Peugeota

Miejska dusza sprzężona jest z wyścigowym zewem. Desygnowane, sportowe fotele GT Line, z modnie wszytymi skórzanymi wstawkami, umożliwiają wygodne podróżowanie i stabilizację pozycji kierowcy oraz pasażerów. Peugeot 208 GT Line został doceniony przez krytyków motoryzacyjnych na całym globie. To, co stanowi o jego wyższości nad konkurencją z podobnej półki, to jego designerskie wnętrze i dynamika jazdy.

Siedząc za kierownicą pojazdu, ma się wrażenie, że samochód jedzie kilkanaście kilometrów szybciej – to zasługa sportowego warczenia silnika, który potrafi onieśmielić każdego użytkownika. Jest to pojazd, który z pewnością warto wypróbować. Choć nie każdy może pozwolić sobie na szaleństwo zakupu, to ciekawą opcją jest usługa wynajęcia auta. Wypożyczalnia samochodów może stać się pierwszym krokiem dla osób, chcących poznać wnętrze tego francuskiego ideału.

Jaguar F-Pace D240 wypożyczalnia samochodów Easymotion
Jaguar F-Pace D240 – prezentacja auta
Poprzedni post
Kompendium wiedzy dla nowicjuszy – najważniejsze informacje
Następny post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *