O nas

Wypożyczalnia samochodów premium i sportowych

 

 

7 lat na polskim rynku

EasyMotion buduje w Poznaniu niepowtarzalną wypożyczalnie samochodów premium i sportowych. Obecnie do państwa dyspozycji są samochody w Poznaniu (biuro EasyMotion oraz Lotnisko Ławica)  i w Luboniu.

Nasza wypożyczalnia samochodów EasyMotion cechuje się wysoką jakością oferowanych samochodów. Wszystkie nasze pojazdy są nowe: najstarszy model ma 2 lata. Ze szczególną starannością dbamy o sprawność techniczną pojazdów, dlatego stale przeprowadzamy przeglądy techniczne w autoryzowanych serwisach.

    Dlaczego my?

  • Posiadamy nowe samochody
  • Zapewniamy atrakcyjne ceny
  • Nasze samochody są bezpieczne
  • Jesteśmy dostępni 24/7

EasyMotion w swojej ofercie posiada ponad 60 nowych samochodów osobowych. Flota samochodów jest serwisowana u autoryzowanych dealerów. Posiadamy marki premium takie jak: BMW, Mercedes, Audi, Jaguar i Land Rover, a także bardzo duży wybór samochodów osobowych takich jak Volkswagen, Toyota, Ford, Peugeot, Volvo, Seat.

Profesjonalna obsługa

Dla zespołu EasyMotion najważniejszy jest Klient, dlatego też stale wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Wszystko to z myślą o owocnej i długoletniej współpracy. Mamy na uwadze aktualne trendy i potrzeby. Stajemy na wysokości zadania i oferujemy najnowsze modele samochodów dające użytkownikom gwarancję bezpieczeństwa i komfortu jazdy.

Aby zapewnić jak najlepszą obsługę, zatrudniamy specjalistów, którzy zapewniają naszym Klientom profesjonalizm i wyjście nawet z nieoczekiwanych sytuacji. Ogólnopolska infolinia czynna 7 dni w tygodniu umożliwia Klientom stały kontakt z pracownikami firmy. Jesteśmy elastyczni zarówno pod względem zróżnicowanej floty jak i warunków wynajmów.