wypożyczalnia poznań ławica

Gdzie zaparkować na Ławicy?

Lotnisko Ławica znajdujące się w Poznaniu co roku obsługuje wielu pasażerów. W 2018 roku było to ok. 2,5 miliona osób. Na lotnisko można dostać się przy pomocy komunikacji miejskiej (autobusy) lub samochodem czy taksówką. Wygodną opcją dla pasażerów może być wypożyczenie samochodu na lotnisku. Pojazd wypożyczymy i oddamy pod samym terminalem.

Gdzie znajduje się lotnisko Ławica?

Lotnisko Ławica umiejscowione jest w zachodniej części Poznania przy ulicy Bukowskiej. W pobliżu znajduje się Tor Poznań i trasa szybkiego ruchu S11, z której w prosty sposób dostaniemy się na autostradę A2 łączącą Warszawę z Berlinem. To wszystko sprawia, że wynajem samochodu na lotnisku w Poznaniu wydaje się optymalnym rozwiązaniem z punktu widzenia pasażerów przylatujących do miasta koziołków.

Jak dojechać na lotnisko Ławica

Na lotnisko można dojechać na kilka sposobów, najłatwiejszym jednak będzie przyjechanie samochodem własnym lub wypożyczonym. Lotnisko znajduje się około 7 kilometrów od centrum, jednak droga dojazdowa jest bardzo prosta i można bardzo szybko nią przejechać. Jadąc autostradą A2, należy zjechać na drogę szybkiego ruchu S11, a następnie kierować się na drogę 307, która doprowadzi nas pod sam terminal lotniska. Kolejną opcją jest podróż taksówką. Ostatnia propozycja to podróż autobusem. Pomiędzy lotniskiem a centrum miasta (w tym dworcem kolejowym) kursują dwie linie autobusowe 148 i 177.

Parkingi w pobliżu lotniska

W pobliżu lotniska znajduje się wiele parkingów samochodowych, które łącznie mogą pomieścić nawet kilka tysięcy samochodów. Miejsce parkingowe można wcześniej w dogodny dla siebie sposób zarezerwować przez internet, dzięki czemu unikniemy szukania miejsca i denerwowania się przed odlotem. Pod samym terminalem nie ma możliwości zaparkowania samochodu. Istnieje tam jednak strefa, w której można wysadzić pasażera, którego przywozimy na lotnisko. Dozwolony jest również postój do 2 minut. Pozwoli to na wyjęcie bagażu z samochodu bez utrudniania ruchu innym jego uczestnikom.

Na terenie lotniska znajduje się również strefa nazywana Kiss and Fly, dzięki niej można otrzymać darmowy parking do 10 minut. Jeśli chcemy zostawić samochód pod lotniskiem na dłuższy czas, będziemy musieli uiścić opłatę. W pobliżu lotniska znajdziemy wiele parkingów, które umożliwiają postój zarówno krótki kilkunastominutowy, jak i kilkudniowy, jeśli wylatujemy w dalszą podróż.

Wypożyczenie samochodu Poznań Ławica

Na terenie lotniska istnieje kilka wypożyczalni samochodów, które oferują możliwość wynajmu pojazdu. Jeśli przylatujemy do Poznania i będziemy potrzebowali być mobilni, wypożyczalnia samochodów Ławica, wydaje się być dobrym pomysłem. Pojazd można zarezerwować zarówno wcześniej przez internet, jak i w terminalu lotniska. Zabukowanie w sieci pozwoli zminimalizować czas formalności na miejscu do minimum. Samochód można wynająć krótko- ale również długoterminowo będąc zarówno osobą prywatną, jak i przedsiębiorcą.

W zależności od potrzeb klienta do wyboru są ekonomiczne samochody osobowe oraz klasy premium dla najbardziej wymagających użytkowników. Są one zróżnicowane cenowo, co pozwoli każdemu wybrać odpowiadający mu pojazd. W przypadku podróżowania większą grupą lub przy konieczności przewiezienia towarów gabarytowych istnieje możliwość wypożyczenia samochodów dostawczych, lub busów.

Podczas podpisywania umowy istnieje wariant wykupienia ubezpieczenia, dzięki czemu na karcie nie zostanie zablokowana wysokiej wielkości kaucja. Ochroni to również klienta przed wysokimi kosztami napraw w przypadku uszkodzenia pojazdu, wypadku lub kradzieży.

audi rsq3 wypożyczalnia samochodów poznań
AUDI RSQ3 – 400KM – nowe auto w naszej wypożyczalni
Poprzedni post
covid wypożyczalnia samochodów Poznań
Środki ostrożności w czasie pandemii koronawirusa
Następny post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *