FAQ

Dlaczego u was są ceny niższe niż u konkurencji?

Działamy na rynku od 2012 roku posiadamy we flocie 68 samochodów. Kupujemy samochody w dużych ilościach co roku co pozwala nam wynegocjować lepsze ceny na samochody. Dużo wypożyczalni podnajmuje auta, wypożyczają auta innych osób przez co muszą mieć wyższe ceny tak żeby mogły zarobić dwie strony

Czy samochody są nowe?

Tak. Wszystkie samochody z naszej floty są kupowane jako nowe i eksploatowane maksymalnie dwa laty lub 60 tys. km .

Czy samochody posiadają limit kilometrów?

Nie. Wszystkie nasze samochody mogą państwo u nas wypożyczyć bez limitu kilometrów.

Czy samochody z państwa floty posiadają pełne ubezpieczenie?

Tak. Wszystkie nasze samochody posiadają pełne ubezpieczenie OC i AC, dzięki temu nie muszą się państwo martwić dodatkowymi kosztami przy wypożyczeniu auta.

Jaki jest minimalny wiek kierowcy?

Żeby wypożyczyć większość naszych aut wystarczy mieć skończone 21 lat i od roku czasu prawo jazdy. Na samochody premium i sportowe limit wynosi 25 lat. Przy dłuższej współpracy jesteśmy w stanie obniżyć minimalny wiek kierowcy na samochody premium.

Kto płaci za paliwo?

Wszystkie nasze samochody otrzymują państwo zatankowane do pełna i w takim samy stanie powinny wrócić.

W jakim celu jest pobierana kaucja?

Kaucję pobieramy żeby zabezpieczyć się przed klientami, którzy nie przestrzegają naszych zasada np. palą papierosy w aucie, nie wracają w wyznaczonym czasie, przyjeżdżają samochodem nie zatankowanym, gdy klient zgubi np. kluczyki do auta lub dokumenty itd.

Czy samochody posiadają opony zimowe?

Tak. Wszystkie nasze samochody są wyposażone w opony zimowe od pierwszego listopada do końca marca.

Wypożyczając samochód chcę nim wyjechać do Chorwacji. Jest to możliwe?

Oczywiście. Wypożyczając samochód w naszej wypożyczalni mogą państwo podróżować po całej Unii Europejskiej wraz ze Szwajcarią i Norwegią. Niestety wiąże się to z opłatą jednorazową w wysokości od 100 do 200 zł. brutto w zależności do jakiego kraju chcą państwo wyjechać.