Test samochodów Land Rover / Jaguar na BDC

Dzięki uprzejmości firmy Jaguar Land Rover Karol Poznań mogliśmy przetestować cała gamę samochodów. Impreza odbywała się na obiekcie Bednary Driving Center pod Poznaniem.

Impreza naprawdę bardzo fajnie zorganizowana w ciekawym towarzystwie, podzielona na 3 sekcje.

Pierwsza część jazda w terenie do dyspozycji było 5 samochodów??: 2 x Land Rover Discovery 2 x LR Discovery Sport i jedna sztuka Range Rovera Sporta. Auta seryjne wyposażone w zwykle opony drogowe i muszę powiedzieć że naprawdę dawały radę. Deszcz który padał od soboty wieczorem sprawił że niby prosta trasa zrobiła się wymagająca. Odziwo te bulwarowe samochody za grube?naprawdę dawały radę ?

Druga część typowa torowa?. Do dyspozycji 5 samochodów. Jaguar XE P200, Jaguar E-Pace P200, Jaguar F-Type P300, Jaguar F-Pace SVR 550 KM, Range Rover Sport SVR 5.0 V8 575KM?. Naprawdę fajna możliwość sprawdzenia szybki aut na mokrym torze w bezpiecznych warunkach. RR Sport SVR prawdziwa bestia?, dźwięk i przyspieszenie naprawdę robi robote ale największe wrażenie zrobiły dwa koty F-Pace SVR i F-Type. Ostatnia część szarpak, żeby sprawdzić nasz refleks i wyczucie auta. Do dyspozycji też kilka ciekawych aut jak LR Evoque MY19, LR Velar, JAG E-Pace, JAF F-Pace i perełka Range Rover w longu w bardzo bogatej konfiguracji. Nam się trafił Evoque i muszę powiedzieć że już nie mogę się doczekać naszego egzemplarza. Sama próba bardzo fajna uczy pokory i zrozumienia praw fizyki.

Impreza super i już nie możemy się doczekać kolejnej?

Podziękowanie dla Pana Wojtka z salonu za zaproszenie oraz całej ekipie Karlik i BDC za zorganizowanie fajnej imprezy.

Test samochodów Land Rover / Jaguar na BDC
Poprzedni post
wypożyczalnia samochodów bez limitu
Pierwsza wizyta w wypożyczalni samochodów – co należy wiedzieć?
Następny post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *