audi rsq3 wypożyczalnia samochodów poznań

AUDI RSQ3 – 400KM – nowe auto w naszej wypożyczalni

Dla fanów Audi, którzy wiedzą, czego mogą się spodziewać i wreszcie mogą tego doświadczyć. Dla tych, którzy chcą przeżyć niezwykły dzień, w wyjątkowym samochodzie. Wreszcie dla tych, którzy chcą wypożyczyć luksusowy samochód, ale zupełnie nie spodziewają się tego, co możemy im zaproponować. Nasza wypożyczalnia samochodów sportowych oferuje nowe Audi RSQ3, spełniając tym samym marzenia i udostępniając odrobinę motoryzacji z najwyższej półki.

Wygląd, który zadziwia

Jeśli wypożyczenie auta ma zaspokoić potrzeby estetyczne użytkownika, to Audi RSQ3 czaruje wyglądem. Stawiając na taką klasę, oczywiste jest, że wypożyczenie nie służy jedynie podstawowym potrzebom przemieszczania się z punktu A do B, ale chęci doświadczenia pełnego luksusu, rozwinięcia zawrotnej prędkości lub pokazania się w samochodzie, który jest wart powagi okoliczności, na przykład wesela.

Dlaczego nasza wypożyczalnia samochodów sportowych zdecydowała się na model RSQ3? Ponieważ ten aerodynamiczny samochód oczarował i nas. Miłość od pierwszego wejrzenia? Raczej pewność tego, że nie tylko my będziemy chcieli pokazać się w takim samochodzie.

Już na masce wymalowany jest cały potencjał sportowego SUV-a. W oczy rzuca się krata Singleframe, wypełniona strukturą plastra miodu (skojarzenie z Jaguarem?). W oczy można mu też zaglądnąć i tylko potwierdzić swój wybór. Agresywna linia przednich świateł skupia na sobie uwagę i kusi do zajrzenia pod maskę. A co się tam znajduje?

Na uwagę zasługuje silnik. Dlaczego? To 5-cylidrowa jednostka o pojemności 2,5 litra, dzięki której generuje się 400 KM i można naprawdę poczuć moc. Jeszcze więcej liczb? Przyspieszenie samochodu od 0 do 100 km/h wynosi 4,1 sekundy. Wbija w fotel? O tym warto przekonać się samemu.

Wnętrze, które zatrzyma na długi czas

Strefa luksusu zaczyna się we wnętrzu. Bez względu na to, czy samochodem wyrusza się w dalszą podróż, czy zostaje ona skrócona do trasy między Kościołem a domem weselnym, przyjemność jazdy jest nie do opisania. Atletyczne linie Audi wychodzą naprzeciw komfortowi podróżujących nim pasażerów. W jaki sposób?

Kierowca może doświadczyć zupełnie nowego typu prowadzenia samochodu, dzięki spłaszczonej u dołu kierownicy. Oprócz tego horyzontalny układ linii daje poczucie nieograniczonej przestrzeni. Wybierając Audi RSQ3, które oferuje nasza wypożyczalnia samochodów sportowych, do jazdy terenowej lub dłużej podróży, można być pewnym, że jeszcze nigdy nie dostrzegało się takich krajobrazów z pozycji podróżującego.

Wnętrze Audi przyzwyczaiło już do “nowinek”, które uprzyjemniają jazdę. W tym modelu warto jednak wyróżnić:

– wyświetlacz systemu MMI touch;

– system Audi virtual cockpit plus ze wskaźnikiem zmiany biegów;

– specjalny ekran RS w Audi virtual ckckpit plus, który mówi o stanie ciśnienia w oponach, momencie obrotowym lub przyspieszeniu.

W otoczeniu auta mogą (a nawet powinni) zakochać się także pasażerowie. Szczególnie pary młode, które chcą swój ważny dzień przeżyć w towarzystwie luksusowego samochodu, muszą czuć się wyróżnieni jego klasą i wygodą.

Audi RSQ3, którego oferuje nasza wypożyczalnia samochodów sportowych, wyposażone jest w komfortowe, kubełkowe fotele. Dzięki nim długość podróży nie ma tak naprawdę znaczenia – kiedy zamyka się za sobą drzwi, chce się delektować przestrzenią w środku.

Nie tylko adrenalina, ale też prezencja

Audi można też wypożyczyć celem pasji, a nie tylko dla osiągania maksymalnych wrażeń. Chociaż wygląd i potencjał skłania w stronę agresywnego prowadzenia samochodu, to swoje zalety znajdują w nim także zwolennicy spokojnej jazdy. Tym także Audi potrafi dogodzić. Seria 3 nie należy do gabarytowych “potworów”, do których zaliczyć można popularną “siódemkę”, a teraz także i “ósemkę”. Samochód należy raczej do kompaktowych, dlatego potrzebując go do luksusowego i wygodnego poruszania się po mieście (na przykład w zastępstwie własnego samochodu lub na potrzeby przewozu ważnych osobistości) można być pewnym, że auto będzie się prezentowało, przyciągało uwagę, a jednocześnie gościło wygodnym wnętrzem.

wypożyczalnia przez internet Poznań
Wypożyczalnia aut jako alternatywa do leasingu i kupna
Poprzedni post
wypożyczalnia poznań ławica
Gdzie zaparkować na Ławicy?
Następny post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *